Менська поліція хоче більше камер

Менщина
Менщина

Менська поліція хоче більше камер

На сесії міськради, що відбулася 28 вересня, начальник поліції запропонував встановити на території ОТГ більше камер відеофіксації.

Начальник поліції Сергій Миколайович Кагадій звернувся до депутатів з проханням виділити близько 147 тисяч гривень. Кошти мають піти на придбання та встановлення 4 камер відеофіксації. Камери планують поставити на виїздах з Мени у бік Максаків, Макошине, Лісок та Данилівки.

Бюджетна комісія буде вирішувати, чи можливо дати кошти на даний проект, так як камери хочуть закупити у 2017 році.

Нагадаємо, що “розумні камери” допомогли розкрити злочин у Мені https://goo.gl/5Vqp9B

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення