Менська поліція хоче більше камер

На сесії міськради, що відбулася 28 вересня, начальник поліції запропонував встановити на території ОТГ більше камер відеофіксації.
Начальник поліції Сергій Миколайович Кагадій звернувся до депутатів з проханням виділити близько 147 тисяч гривень. Кошти мають піти на придбання та встановлення 4 камер відеофіксації. Камери планують поставити на виїздах з Мени у бік Максаків, Макошине, Лісок та Данилівки.
Бюджетна комісія буде вирішувати, чи можливо дати кошти на даний проект, так як камери хочуть закупити у 2017 році.
Нагадаємо, що “розумні камери” допомогли розкрити злочин у Мені https://goo.gl/5Vqp9B
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...