МЕНЩИНА ЛІТЕРАТУРНА. “Добро і зло”

Сонце Сосниця
Так давно вже повелося,
Зло у людях прижилося.
Із собою принесло хитрість
Й заздрість люте зло.
Серце, в злобі, зачерствіло
І душа в них оніміла.
Та заснули почуття,
Що збагачують життя,
Світлом щирої турботи,
Про усі земні істоти,
Що знедолені й самотні,
Хворі, немічні, голодні,
Безнадійні, і залежні,
Злом обдурені, бо лежні,
Що не хочуть міркувати,
Як ті злидні подолати.
Та пливуть по течії,
Щоб у зла були свої,
Як раби, що у ярмі,
Втратять радощі земні.
Але у добра є сила,
Що дає людині крила.
І усе добро земне подолає хитре й зле.
Та в душі воно воскресне, у того,
Хто стане чесним,
Перед світом і собою,
Буде жити у любові,
До усього навкруги,
Зникли, щоб злі вороги.
Люди станьте трішки краще.
Не робіть життя пропащим.
Щоб добро в душі жило.
Проженіть від себе зло.
Фото https://goo.gl/eNCWnW
—
Нагадаємо, ви можете присилати свої літературні твори на адресу редакції https://mena.org.ua/m/