МЕНЩИНА ЛІТЕРАТУРНА. “Добро і зло”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

МЕНЩИНА ЛІТЕРАТУРНА. “Добро і зло”

Сонце Сосниця

Так давно вже повелося,
Зло у людях прижилося.
Із собою принесло хитрість
Й заздрість люте зло.

Серце, в злобі, зачерствіло
І душа в них оніміла.
Та заснули почуття,
Що збагачують життя,
Світлом щирої турботи,

Про усі земні істоти,
Що знедолені й самотні,
Хворі, немічні, голодні,
Безнадійні, і залежні,
Злом обдурені, бо лежні,
Що не хочуть міркувати,
Як ті злидні подолати.

Та пливуть по течії,
Щоб у зла були свої,
Як раби, що у ярмі,
Втратять радощі земні.

Але у добра є сила,
Що дає людині крила.
І усе добро земне подолає хитре й зле.

Та в душі воно воскресне, у того,
Хто стане чесним,
Перед світом і собою,
Буде жити у любові,
До усього навкруги,
Зникли, щоб злі вороги.

Люди станьте трішки краще.
Не робіть життя пропащим.
Щоб добро в душі жило.
Проженіть від себе зло.

Фото https://goo.gl/eNCWnW

Нагадаємо, ви можете присилати свої літературні твори на адресу редакції https://mena.org.ua/m/

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення