МЕНЩИНА ЛІТЕРАТУРНА

В спину ніж чи добре слово,
В чашку з кавою миш’як?
Довго я чекать не мушу…
Що скажіть в мені не так?
Не любив хіба? Кохав я
Та страждав не один раз.
Я шукав у вас взаємність,
Помилявся ж бо не раз.
Утопав в брехні лукавій,
Пробачав усе й не раз,
Закривав зелені очі
І оправдував щораз.
Ех! Душа моя. Кохання
Вбило все, що мав колись.
Зараз я дивлюсь у небо,
Чую з неба: «СХАМЕНИСЬ!!!»
Ніж у спину я отримав,
Добре слово не почув.
Час лікує, та даремно…
Я нічого не забув…
С.Менський
Підготувала Яра Шорохова
#менщиналітературна #менщина
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...