МЕНЩИНА ФУТБОЛЬНА. ВИЩА ЛІГА. “Полісся” закріпилося на другому місці, “Дягова” здобуває перші очки

Цього тижня відбулися матчі 11 туру відкритої першості чемпіонату Менського району у Вищій лізі.
Найцікавіші матчі проходили у Мені, де зустрічалися команди першої четвірки. У першому матчі “Полісся” вдруге у цьому сезоні перемогло “Авангард” з рахунком 2:1. Березнянці знову перервали безпрограшну серію менян. Минулого тижня вони вперше відібрали очки у СК “Мени”, цього разу – вже вдруге у “Авангарда”.
У іншому матчі, що відбувся у райцентрі, СК “Мена” приймала гостей із Сосниці. “В’юнка” не змогла здобути хоча б нічиєї у матчі з лідером чемпіонату. Гра завершилася впевненою перемогою менян – 6:1.
Гра між “Волинкою” та “Десною” завершилась нічиєю 1:1. Після перемоги макошинців у першому колі з рахунком 5:1, цей матч їм не дався так легко. До речі, вже втретє “Десні” не вдається обіграти представників Сосниччини – матчі з “Кудрівкою” та “В’юнкою” вони програли, з “Волинкою” – нічия.
Перші очки цього тижня здобула “Дягова”. На своєму полі вони переграли “Синявку” з рахунком 4:1. Так багато дягівчани забивають також вперше, до цього за матч їм вдавалося забивати не більше двох голів.
За результатами туру, положення команд у турнірній таблиці не змінилося. Як і раніше, лідирує СК “Мена”, на другому місці “Полісся”, третій – “Авангард”.