Менянину Валерію Розлачу, який воює, збирають на підзарядну станцію

Світлана Розлач
Доброго всім дня. Дякую всім, хто відгукнувся на допомогу.
На даний час до мого чоловіка та його побратимів відправлено старлінк (проплачено 24 200.00 грн).
Генератор, який надав мій однокласник і наш підприємець Олександр Закорський, за що хлопці йому дуже вдячні.
Перша частина ліків – подяка Інні Полюхович, Марині Гончаренко та ще одній гарній людині. Збір ще триває, тому прошу долучатись.
Потрібна ще підзарядна станція 17 100.00 грн. Також докомплектовую решту медикаментів, які замовляли.
Моєму чоловікові Розлач Валерію та його побратимам з мінометної батареї 31 бригади, які проходять службу на Сході України, дуже потрібна наша допомога. У хлопців було все, але ворог знищив. Самотужки їм не відновити.
БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ ЗАКРИТИ ЦЮ СУМУ. РАЗОМ МИ СИЛА.
Ціль збору на даний час 17 100.00 грн
Моно-Банка для допомоги підрозділу Розлач Валерію
https://send.monobank.ua/jar/9v3cFQziQK 🫙
Картка для збору коштів 5363542093768357 ПриватБанк Розлач Світлана
По завершенню збору надам звіт.
Джерело: https://bit.ly/3JctXta