Маршрутне таксі по Мені не ходитиме

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Маршрутне таксі по Мені не ходитиме

Як повідомляє міськрада, у зв’язку із значним зменшенням пасажиропотоку на маршрутах №1 та №2, ФОП “Кадинський В. В.” звернувся до міського голови Геннадія Примакова з проханням тимчасово призупинити перевезення пасажирів у місті Мена.

За словами Геннадія Анатолійовича, точної дати, коли маршрутка не ходитиме, назвати не можуть. Відновити роботу обіцяють на початку вересня, коли діти підуть до школи.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення