Конкурс від “Менщини” розпочато

Нагадуємо, що “Менщина” оголосила конкурс на краще фото Студентського форуму 2017.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно опублікувати на своїй сторінці у “Фейсбуці” фотографію (або фотографії), зроблені на форумі, з хеш-тегом #менщина та бути підписаним на фейсбук-сторінку “Менщини” https://www.facebook.com/menshchyna/
Конкурс завершиться у суботу (о 12.00). По кількості лайків ми визначимо кращі світлини.
На авторів фотографій чекатимуть подарунки: за перше місце – 200 грн (поповнення на мобільний), за друге – 100 грн (поповнення на мобільний), за третє – 50 грн (поповнення на мобільний).
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...