КОМЕНТАР ЧИТАЧА. Що думають читачі “Менщини” щодо ситуації із закриттям автостанції

Менщина
Менщина

Читачі “Менщини” активно обговорюють питання закриття Менської автостанції. Ми відібрали деякі пропозиції та думки людей щодо способів вирішення цієї ситуації. Сподіваємося, представники органів влади прислухаються до них.

Нагадаємо, що з 17 травня автостанцію закрили. За твердженням власників підприємства (ПАТ “Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499”), вона була збитковою https://goo.gl/LB7p5P

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення