КОМЕНТАР ЧИТАЧА. “Чому випилюють сад у Садовому?”

Саша Рубан: “Чому випилюють сад масово в Садовом? Ви туди зазирнить!? Там зовсім кошмар” – https://bit.ly/3Kp1Urs
Запит з цього питання ми направили на Менську міськраду. Відповідь публікуємо: “З січня 2023 року звернень про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Садове не надходило, таким чином дозволів (ордерів) на видалення дерев у межах населеного пункту не видавалося.
Інформація надана згідно “Журналу видачі ордерів на вирубку аварійних, перерослих дерев Менської територіальної громади” станом на 31 березня 2023 року”.
Як повідомила староста Данилівсько-Садового старостату Людмила Ковбаса, їй відомо лише про видалення дерев людьми у межах приватної території.