Коли спорткомплекс офіційно здадуть в експлуатацію?

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Коли спорткомплекс офіційно здадуть в експлуатацію?

Відповідь на це запитання “Менщина” шукала у першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Мурованого. Ось що він відповів:

“Спорткомплекс на стадіоні “Колос” в експлуатацію ще не ввели. Всі документи знаходяться в Центрі надання адміністративних послуг, все залежить від цієї структури. Відповідь чекаємо вже десятий день. Не зважаючи на це, там щоденно проходять заняття ДЮСШ та секції з легкої атлетики”.

Також ми поцікавилися, чи готова будівля до опалювального сезону, на що Сергій Григорович відповів, що спорткомплекс опалювався минулого року і так само готовий до морозів у цьому році.

Нагадаємо, що основні роботи по реконструкції спорткомплексу були виконані ще взимку (детальніше https://goo.gl/jf2Zok ). Зараз приміщення утримується за кошт райдержадміністрації (детальніше – https://goo.gl/fMFdqJ).

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення