“Холмс-шоу” вже скоро!

В останній день осені маєте відмінну нагоду весело та в гарній компанії зустріти наближення Зими!
Що: інтелектуально-розважальна командна гра “Холмс-шоу”
Де: місто Мена, ресторан “Полісся”
Коли: цієї п’ятниці, 30 листопада, початок о 18.00.
На вас чекають інтелектуальні завдання (наприклад, питання: “В якому столітті з’явилася перша письмова згадка про Чернігів?”) та розважальні завдання (наприклад, конкурс “Крокодил” – одним учасникам команди треба буде без слів показати певні образи, а іншим вгадати)…
Ви не маєте команди, але маєте нездоланне бажання пограти?! Ну то й добре! Буде збірна команда з вовків-одинаків (чи вовчиць)).
Для того, щоб стати учасником, зберіть команду з 5-9 учасників та заповніть реєстраційну форму https://goo.gl/forms/905iPNifTk0WsPtk2
Участь безкоштовна (P.S. Вікові обмеження – від 18 років).
Приходьте! Зіграйте! Виграйте!