Канікули у школах Менської ОТГ будуть з 1 по 14 січня

Начальниця відділу освіти Менської міськради Ірина Лук’яненко розказала “Менщині” про організацію навчання у школах у січні.
Ірина Лук’яненко: “Канікули у школах Менської ОТГ будуть з 1 по 14 січня включно. Далі, з 15 по 22 січня – освіта з використанням дистанційних форм. Це стосується всіх шкіл Менської ОТГ.
Був рекомендаційний лист Міністерства освіти і науки України. По цьому листу від відділу освіти були рекомендації директорам шкіл. Всі прислухалися до рекомендацій, і на педагогічних радах було прийняте відповідне рішення”.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...