«Інтерагросистема» заборгувала орендну плату на понад 500 тис. грн
У п’ятницю, 24 червня, відбулася чергова сесія Менської міськради.
На засіданні сесії депутати розглядали клопотання ПрАТ «Корпорація «Інтерагросистема» від 20 травня щодо прощення боргу з орендної плати за користування землею.
Сума боргу становить 564 тис. 666 грн.
Відповідно до рішення сесії, підприємство зобов’язувалося виплатити у добровільному порядку Менській міській раді суму основного боргу за останнім платежем:
• від 16 серпня 2016 року 315 тис. 354 грн двома платежами: 150 тис. грн — до 01 жовтня 2021 року та 165 тис. 354 грн — до 01 листопада 2021 року.
• до 01 грудня 2021 року виплатити у добровільному порядку міській раді суму штрафних санкцій — 30 тис. 480 грн (інфляційні втрати), 13 тис. 504 грн (3% річних), 56 тис. 815 грн (пеня), а також, штраф 31 тис. 535 грн (детальніше: https://bit.ly/3OInSoE).
Депутати міськради у прощенні відповідного боргу підприємству відмовили, так як, введення воєнного стану 24 лютого 2022 року, не повинно було вплинути на виконання зобов’язань підприємством.
Детальніше із відповідним рішенням можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3OInSoE
– – – – –
Про заборгованість підприємства — https://t.me/menshchyna/3460
Про підписання мирової угоди між міськрадою та “Інтерагросистемою” — https://t.me/menshchyna/10604