«Інтерагросистема» заборгувала орендну плату на понад 500 тис. грн

Менщина
Менщина

«Інтерагросистема» заборгувала орендну плату на понад 500 тис. грнУ п’ятницю, 24 червня, відбулася чергова сесія Менської міськради.

На засіданні сесії депутати розглядали клопотання ПрАТ «Корпорація «Інтерагросистема» від 20 травня щодо прощення боргу з орендної плати за користування землею.

Сума боргу становить 564 тис. 666 грн.

Відповідно до рішення сесії, підприємство зобов’язувалося виплатити у добровільному порядку Менській міській раді суму основного боргу за останнім платежем:

• від 16 серпня 2016 року 315 тис. 354 грн двома платежами: 150 тис. грн — до 01 жовтня 2021 року та 165 тис. 354 грн — до 01 листопада 2021 року.

• до 01 грудня 2021 року виплатити у добровільному порядку міській раді суму штрафних санкцій — 30 тис. 480 грн (інфляційні втрати), 13 тис. 504 грн (3% річних), 56 тис. 815 грн (пеня), а також, штраф 31 тис. 535 грн (детальніше: https://bit.ly/3OInSoE).

Депутати міськради у прощенні відповідного боргу підприємству відмовили, так як, введення воєнного стану 24 лютого 2022 року, не повинно було вплинути на виконання зобов’язань підприємством.

Детальніше із відповідним рішенням можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3OInSoE

– – – – –

Про заборгованість підприємства — https://t.me/menshchyna/3460

Про підписання мирової угоди між міськрадою та “Інтерагросистемою” — https://t.me/menshchyna/10604

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення