Хворі дерева у Макошине вже випилюють

Менщина
Менщина

Хворі дерева у Макошине вже випилюють

У лісі поблизу Макошине (біля колишнього санаторію “Десна”) заселився шкідник під назвою верхівковий короїд (детальніше https://goo.gl/Jk3mS9 )

У четвер, 26 липня, ми зв’язалися із заступником міського голови Романом Пеклухою, який повідомив, що роботи по випилюванню хворих дерев вже почалися і виконуються силами пожежної частини Макошине.

В.о. старости Макошине Роман Коваленко доповнив інформацію: “Половину вже спиляли. Матеріал піде на опалення та ремонт даху пожежної частини. Решта – для потреб садочку. Ми співпрацюємо з міськрадою, спільними зусиллями робимо випилку. Планується, що протягом 2 тижнів роботи завершаться”.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення