Геннадій Примаков: “ТПВ вивозяться лише з Макошино”

У групі “Менщина екологічна” очільник Менської ОТГ Геннадій Примаков дав коментар до замітки про проблему зі сміттям у Куковичах:
“Маємо на сьогодні можливість лише збирати по селах скло і пластик. Тверді побутові відходи (ТПВ) вивозимо систематично з Макошино. З інших сіл – лише під час прибирання працівниками комунального підприємства та після суботників.
Зараз визначаємось з місцями під сміттєзвалища в селах, але, на жаль, у Куковичах в.о. старости стверджує, що землі під звалище немає.
Все сміття, яке збираємо по селах, крім пластику і скла возимо на міське сміттєзвалище. Щороку міськрада закупає контейнери під ТПВ, але на сьогодні вони є лише в місті.
Вирішити проблему сміття можливо лише при його повній переробці, тобто, побудові сміттєпереробного заводу. На сьогодні маємо пропозиції від компаній, думаємо, аналізуємо, радимось”
Джерело: https://bit.ly/2XDuDyZ