Футбольні команди розпочали чемпіонат у Менській громаді

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Футбольні команди розпочали чемпіонат у Менській громаді

24 травня відбулися матчі першого туру чемпіонату Менщини з футболу. Про це повідомляють у Facebook-групі «Менський футбол».

За результатами перших ігор турнірну таблицю очолив ФК «Високе», який переміг ФК «Березна» з рахунком 7:0. Менський ФК «ТЕМП» здобув перемогу над «Десною» із селища Макошине з рахунком 1:0. Зустріч між командою «Ніка» та ФК «Корюківка» завершилася внічию з рахунком 2:2.

Джерело: Менський футбол go.mmedia.com.ua/RWRGh3

«Менщина»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення