Футбольні команди розпочали чемпіонат у Менській громаді
24 травня відбулися матчі першого туру чемпіонату Менщини з футболу. Про це повідомляють у Facebook-групі «Менський футбол».
За результатами перших ігор турнірну таблицю очолив ФК «Високе», який переміг ФК «Березна» з рахунком 7:0. Менський ФК «ТЕМП» здобув перемогу над «Десною» із селища Макошине з рахунком 1:0. Зустріч між командою «Ніка» та ФК «Корюківка» завершилася внічию з рахунком 2:2.
Джерело: Менський футбол go.mmedia.com.ua/RWRGh3
«Менщина»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...