Футбольна команда Мени посіла третє місце на обласних змаганнях

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Футбольна команда Мени посіла третє місце на обласних змаганнях

Учні Менської школи імені Т. Г. Шевченка здобули «бронзу» в обласному етапі всеукраїнських змагань. Як повідомляє відділ освіти Менської міської ради, команда представляла Корюківський район у турнірі з футболу серед учнів 5–9 класів (змішана категорія).

Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися вчора, 14 травня. За результатами ігор меняни увійшли до трійки призерів області.

Джерело: відділ освіти Менської міської ради – go.mmedia.com.ua/LcYkaN

«Місцеві медіа» / «Менщина»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення