Футбольна команда Мени посіла третє місце на обласних змаганнях
Учні Менської школи імені Т. Г. Шевченка здобули «бронзу» в обласному етапі всеукраїнських змагань. Як повідомляє відділ освіти Менської міської ради, команда представляла Корюківський район у турнірі з футболу серед учнів 5–9 класів (змішана категорія).
Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися вчора, 14 травня. За результатами ігор меняни увійшли до трійки призерів області.
Джерело: відділ освіти Менської міської ради – go.mmedia.com.ua/LcYkaN
«Місцеві медіа» / «Менщина»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...