Футболісти школи Шевченка перемогли команду районної гімназії. Фото

У неділю 8 травня на стадіоні “Колос” відбувся турнір на першість шкіл Мени з футболу. Зустрілись збірні міської школи імені Шевченка та районної гімназії. З рахунком 5-3 перемогу здобула команда школи Шевченка.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...













