Футболісти школи Шевченка перемогли команду районної гімназії. Фото

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Футболісти школи Шевченка перемогли команду районної гімназії. Фото

У неділю 8 травня на стадіоні “Колос” відбувся турнір на першість шкіл Мени з футболу. Зустрілись збірні міської школи імені Шевченка та районної гімназії. З рахунком 5-3 перемогу здобула команда школи Шевченка.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення