ФОТОФАКТ. У Мені вшанували пам’ять жертв війни
22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
22 червня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, що захопила територію сучасної України. У ній загинуло близько 20% українців.
У цей день люди вшановують пам’ять кожного захисника та захисниці, які віддали життя за свободу своєї Батьківщини!
Джерело: https://bit.ly/3Nn2jL5
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...

