Фонтан запрацює літом?

Нагадаємо, що після послаблення карантину 11 травня можна відвідувати парки. Чи відкриється у Мені фонтан, дізналися Сусіди.сіті у заступника міського голови Максима Гайдукевича.
“Плануємо 1 червня запустити фонтан. Через велике завантаження роботою комунального підприємства “Менакомунпослуга” (ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання території населених пунктів, вирубка аварійних дерев на кладовищах) працівники фізично не встигають. Але ближчим часом плануємо взятися за відновлення роботи фонтану. Можливо, встигнемо запустити й раніше 1 червня.”
Джерело – Сусіди.сіті (https://bit.ly/2WCgzXz)
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...