Дискусія про госпітальний округ продовжується
На четвертій сесії ради Менської ОТГ лікарка Менської лікарні, депутат Менської районної ради Людмила Мацішевська заявила, що у Мені госпітального округу не буде. Голова районної ради Олександр Мисник їй заперечив, відповівши, що це питання вирішуватиметься госпітальною радою.
Відео Сергія Трегубенка
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...