Для більшості пандемія не є проблемою?

Тиждень тому “Менщина” вирішила дізнатися у читачів відношення до пандемії коронавірусу.
У месенджері Telegram у опитування взяли участь 42 респонденти. Серед них 64% вважають пандемію проблемою, для 19% проблемою є обмеження, пов’язані із карантином, для 17% проблема надумана.
У соціальній мережі Instagram 419 осіб відповіли, що пандемія не є проблемою, для 181 це є проблемою.
У застосунку Viber 31 людина висловилася з цього приводу. 19 людей вважають проблемою лише обмеження, які заважають. 10 хвилюються за своє здоров’я та близьких. 1 вважає проблему надуманою.
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...