Діти з Менщини – серед переможців обласного конкурсу фотографії

Менщина
Менщина

Як стало відомо з фейсбук-сторінки директора станції юних техніків Володимира Чорного, підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”.

Серед призерів – вихованці фотогуртка Менської станції юних техніків, керівником якого є Олег Луцук:
Іван Биков – диплом І ступеня Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у номінації “Пейзаж” за роботу “Осінній пейзаж”;
Леонід Луцук – диплом II ступеня у номінації “Жанрове фото” за роботу “Сільська вулиця”;
Леонід Луцук – диплом II ступеня у номінації “Флора та фауна” за роботу “Тихе полювання”;
Леонід Луцук – диплом IIІ ступеня у номінації Adobe Photoshop за роботу “Осінній джип”;
Катерина Сиромля – диплом IIІ ступеня у номінації “Позажанрове фото” за роботу “Життєвий шлях”;
Катерина Шестак – диплом IIІ ступеня у номінації “Репортаж” за роботу “Раз, два, – взяли!”;
Катерина Сиромля – диплом III ступеня у номінації “Флора та фауна” за роботу “Дивна парочка”.

Всі конкурсні роботи можна переглянути на сторінці Володимира Чорного
https://goo.gl/Wxzqsk

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення