“Давайте приймемо міру щодо пияцтва в центрі”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

“Давайте приймемо міру щодо пияцтва в центрі”

На сайті міськради триває збір підписів під електронною петицією “Здорова молодь”. http://e-dem.in.ua/mena/Petition/View/14

Автор петиції звертається до менян: “Давайте приймемо міру щодо пияцтва в центрі. Можна залучити батьків та вчителів проконтролювати своїх учнів та дітей по вихідних днях коли працює дискотека,бо не можна дивитися коли йде дитина років 13, в нетверезому стані, та вкриває всіх нецензурною лайкою”.

Як показало недавнє анонімне опитування, організоване “Менщиною” Вконткаті, проблема дійсно актуальна. Лише 44% молоді проводять дозвілля без алкоголю.
https://vk.com/wall-30736727_8382

Як змінити ситуацію на краще? Пропонуйте шляхи вирішення проблеми. Чекаємо на коментарі.

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення