Чи здавали атракціони на металолом?
За словами голови міськради Геннадія Примакова, атракціони, що були в парку імені Шевченка, вже вичерпали свій ресурс і відновленню не підлягали. Вони були списані та порізані, зараз зберігаються на території комунального підприємства “Менакомунпослуга”. Човники встановили на міському пляжі.
Також ми спитали мера, чи здавали на металолом конструкції парку.
За його словами, металоконструкції з парку на металолом ніхто не здавав.
Нагадаємо, що нещодавно доля атракціонів цікавила наших читачів.
https://vk.com/wall-30736727_16058

Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...