Чернігівська облрада відзначила менських аграріїв
Свято працівників сільського господарства відзначається щорічно з 1993 року в третю неділю листопада.
Почесними грамотами Чернігівської обласної ради нагороджено:
- колектив ФГ Ковбаси В.О.;
- Дубовика Олександра Васильовича – голову ФГ “Дубовик”;
- Кравченка Олександра Віталійовича – директора ТОВ “ДП Зернятко”;
- Нагорного Віктора Володимировича – одноосібника.
Джерело: міськрада http://bit.ly/3Vi4HFs
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...


