Жителі Кукович хочуть перекрити дорогу Чернігів-Грем’яч через відсутність газу


У Куковичах у зв’язку з пошкодженням газопроводу під час проведення сільськогосподарських робіт ТОВ “Авангард” відсутнє газопостачання.

За інформацією райдержадміністрації, вчора, 7 серпня, відбулося засідання районної комісії, на якій були представники обласної комісії ТЕБ та НС Болдирев С.М. та Кривенко В.Г., голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, міський голова Геннадій Примаков, директор ТОВ “Авангард” Олексій Орел, комерційний директор ТОВ “Авангард” Олег Максименко, представник ПАТ “Чернігівгаз” Каратаєва О.І.

Після обговорення проблеми комісія вирішила:

1. Звернутися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання сприяння у вирішенні питання швидшого підключення газопостачання населенню с. Куковичі.

2. Рекомендувати ПАТ “Чернігівгаз” відновити газопостачання населенню Куковичі.

3. Звернутися до Менської міжрайонної прокуратури, Сновського МРВ УСБУ в Чернігівській області, Менського ВП ГНПУ в Чернігівській області стосовно правомірності дій ПАТ “Чернігівгаз” щодо відновлення газопостачання абонентам Куковичі та поінформувати їх про можливе перекриття автомобільної дороги Чернігів – Грем’яч жителями с. Куковичі в з зв’язку з тривалим припиненням газопостачання до населеного пункту.


0 Comments