Збірна команда Менської ОТГ з легкої атлетики – перша в області


3-4 жовтня в Чернігові проходив командний Кубок Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодших. Збірна команда Менської громади у командному заліку зайняла перше місце.

Перемогу серед дорослих здобули Катерина Лупинос – штовхання ядра та метання диску, Андрій Руденко – штовхання ядра та метання диску, Юля Дятлова – біг на 600 метрів і 1000 метрів, Поліна Дорошенко — стрибки у висоту.

Призерами у цій віковій групі були: Андрій Руденко – метання диску, Олена Полоз – метання диску, штовхання ядра, Сніжана Ганнущенко – стрибки у висоту та Поліна Дорошенка у потрійному стрибку з розбігу.

Переможцями у віковій групі 2002 рік народження і молодші перемогу здобули: Надія Лактюшина – 100 метрів з/б – перемогла своїх суперниць на чотири роки старше за неї, Вікторія Майстренко – стрибки у висоту, Станіслав Чирва – метання диску, Вікторія Соломенник – метання диску.

Призерами у даній віковій групі стали:Сніжана Ганнущенко – 300 метрів з/б, Вікторія Соломенник – штовхання ядра, Катерина Ткаченко – стрибки у висоту та Юлія Наумчик – 100 метрів з/б.

Тренери легкоатлетів – Надія Пертрівна Таратухіна, Ірина Леонідівна Терпицька та Юрій Микитенко.

Джерело – Сектор сім’ї, молоді та спорту Менської міської ради (http://bit.ly/2pRuwmo)


0 Comments