Заступник керівника Менської колонії вимагав 23 тис грн за пом’якшення умов тримання ув’язненого


Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР при оперативному супроводі УСБУ в Чернігівській області на отриманні неправомірної вигоди викрито одного із заступників керівника Державної установи «Менська виправна колонія № 91».

Зокрема під час досудового розслідування задокументовано, що заступник начальника вищезазначеної державної установи одержав від засудженого частину неправомірної вигоди у сумі 15 тис грн (загальна сума складає 23 тис грн) за прийняття позитивного рішення комісією із застосування пільг щодо пом’якшення умов тримання.

Вказану особу затримано у порядку ст. 208 КПК України та наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Прокуратура Чернігівської області (https://bit.ly/36M2SZJ)


0 Comments