З 7 серпня всі дзвінки в швидку з Менської ОТГ та району будуть прийматись у Чернігові


Завідувачка Менського відділу обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Альона Волосенко надала інформацію щодо нововведень у викликах швидкої допомоги в межах Менського району та ОТГ:

“Всі виклики будуть прийматися в обласну диспетчерську через номер 103 – як з мобільного, так і з стаціонарного телефону. Диспетчера будуть надсилати фельдшерам на планшети дані про місце знаходження людини, що викликає швидку та її контактні дані. Обов’язково чітко відповідайте на всі запитання диспетчера – чим точніше ви все поясните, тим швидше приїде бригада. Такі зміни стосуються жителів ОТГ і району – викликати швидку тепер можна тільки через номер 103.

У випадку, якщо не знаєте, на якій саме вулиці знаходитесь – розкажіть, як туди доїхати, що знаходиться поруч. Також обов’язково вказувати контактний номер телефону, в такому випадку фельдшер зможе зв’язатися і уточнити ваше місцезнаходження і всю потрібну інформацію.

Нам надали не тільки планшети, на які приходить інформація про виклик, а й GPS навігатори, трекери – нас бачать на великому табло в Чернігові, бачать, де знаходиться карета швидкої. Машина не може виїхати в будь-яке місце без направлення диспетчера.

Навіть якщо швидка проїжджає повз, все одно треба зателефонувати 103 і зареєструвати виклик – таким чином диспетчер відмітить, що бригада вже зайнята. Якщо цього не повідомити, фельдшеру може надійти наступний виклик.

У відділенні Менської ЦРЛ на сьогоднішній день немає лінії 103. Всі дзвінки приймають у Чернігові, реєструють і направляють у Мену. Часто люди дзвонять у приймальне відділення або працівникам – це тільки затримає виїзд бригади, так як виклик буде реєструвати фельдшер, що сповільнить виїзд швидкої”.


0 Comments