Юрій Стальниченко: “Інтерагросистема” не заплатило кошти пайової участі у місцевий бюджет. Тому за це і були суперечки, суди”


У жовтні Менська міська рада та приватне акціонерне товариство “Корпорація “Інтерагросистема” уклали мирову угоду, за якою товариство до кінця 2021 року повинно сплатити 315 тисяч гривень боргу – https://bit.ly/2JX03gO

“Менщина” вирішила дізнатися, чи були раніше такі штрафи і де можна подивитися надходження від них у міський бюджет? Відповіді на ці питання надав секретар міськради Юрій Стальниченко: “Сума пайової участі підприємства в розвитку інфраструктури міста велика, тому її розбили на частини.

Останню частину пайової участі на суму 315 354 гривні та нараховані штрафні санкції міськрада стягувала в судовому порядку. Підприємство визнало борг та просило розстрочити його сплату за мировою угодою.

Однією з умов мирової було отримання міськрадою 289 тис. грн у рахунок погашення боргів минулих періодів. Цю умову було виконано. Тому залишки боргу мають надійти до 1 жовтня, 1 листопада, 1 грудня 2021 року.

Це тягнеться дуже давно. Підприємство побудувало новий завод, але не заплатило кошти пайової участі у місцевий бюджет. Вони це пояснювали тим, що вони не у межах міста. Але ж вони в адміністративній одиниці. Тому за це і були суперечки, суди. Таку мирову підписали, щоб не довести підприємство до закриття. Тоді б людей скоротили і все”.

Начальниця юридичного відділу міськради Тетяна Бернадська додала: “Ці кошти підуть на розвиток міста. Міськрада зобов’язана використати їх тільки на покращення інфраструктури міста.

У фінансовому управлінні є спеціальний відкритий рахунок, на який ці кошти повинні надійти.Думаю, цю інформацію можна взяти за бажанням”.


0 Comments