Юрій Мишкін: “Помилки немає – діти пільгових категорій харчуються безкоштовно і в садочках, і в школах”


Нещодавно “Менщина” писала про вартість харчування вихованців дитсадків та шкіл Менської громади https://goo.gl/jWFZkC Згідно з інформацією міськради, у цьому році діти пільгових категорій та учні початкових класів мають харчуватися за рахунок міського бюджету, а інші мають оплачувати 40% вартості харчування (вартість харчування у дитсадках – 20 гривень, у школах – 12 гривень).

У коментарях до замітки староста Блистівського округу Роман Боюн зауважив, що через помилку в документах насправді ситуація з харчуванням інша. Мовляв, у рішенні сесії та наказі відділу освіти міськради прописано, що харчуються безкоштовно діти з інвалідністю тільки в садочках, у школах батьки таких дітей платять за харчування повністю, тож цю помилку треба виправити.

Також Роман Боюн ставив питання, чи дійсно діти з багатодітних сімей в школі харчуються безкоштовно, а в дитячих садках батьки сплачують половину вартості харчування, та чому в різних школах громади вартість харчування варіюється від 5 до 12 гривень.

Для прояснення ситуації ми звернулися до начальника відділу освіти Менської міської ради Юрія Мишкіна:

– Діти з інвалідністю та діти з багатодітних сімей відносяться до пільгових категорій, тому харчуються і у школі, і у садочку повністю безкоштовно, помилки в документах немає. Так само і щодо вартості за харчування: по всіх школах у селах, що входять в ОТГ, ціна за харчування однакова.

Шановні читачі, розкажіть, яка ситуація з оплатою харчування у дитсадках і школах, де навчаються ваші діти.


0 Comments