Яку зарплату отримувало керівництво громади у минулому році?


Нещодавно “Менщина” вирішила дізнатися, які виплати отримало керівництво Менської міськради, Корюківської військової адміністрації, Корюківської міської ради та Корюківського району протягом березня-грудня 2022 року.

Листи з відповідним запитом ми надіслали до всіх установ.

У відповіді на запит Менська міськрада повідомила, що керівництво Менської міськради отримало протягом березня-грудня 2022 року заробітну плату, що складалася із виплат, передбачених законодавством: оклад, надбавка за ранг, надбавка за стаж служби в органах місцевого самоврядування, надбавка згідно постанови КМУ №268.

Заробітна плата за відповідний період склала:

  • міський голова — 332 870 грн;
  • секретар ради — 185 126 грн;
  • перший заступник міського голови — 172 657 грн;
  • заступник голови з питань діяльності виконавчих органів — 197 115 грн;
  • заступник голови з питань діяльності виконавчих органів — 154 300 грн;
  • керуючий справами виконкому — 183 735 грн.

Преміювання за грудень 2022 року всіх працівників міськради здійснювалося до дня місцевого самоврядування за рахунок економії коштів внаслідок перебування у відпустках без збереження заробітної плати.

Також, міський голова, заступники, секретар та керуючий справами виконкому за березень-грудень 2022 року перебували неодноразово у відпустці без збереження заробітної плати, внаслідок чого бюджет громади отримав економію, яка склала — 276 585 грн.

Отримана премія керівного складу міськради склала 2 696 грн (секретар ради, заступники та керуючий справами виконкому). Премія до дня місцевого самоврядування міському голові не виплачувалася.

Керівництво районної ради не надало інформації щодо заробітної плати — https://bit.ly/3vS5a6E


0 Comments