Якщо вам подобається робота редакції “Менщини”, можете нас підтримати


Щоб підтримати – перейдіть за посиланням https://bit.ly/3cNk9pk

Ви хочете отримувати суспільно-важливо інформацію про життя Менської громади? “Менщина” може вам в цьому допомогти. А ви, в свою чергу, можете допомогти “Менщині”, якщо оплатите наші інформаційні послуги.

“Менщина” – інтернет-видання Менської громади.
Наша місія – розвиток Менської громади шляхом донесення до жителів суспільно-важливої інформації.

Інтернет-видання запрацювало 14 жовтня 2011 року. Станом на 2021 рік на сторінках “Менщини” опубліковано понад 8 тисяч дописів.

Щодня редакція видання публікує найважливіші новини, корисні оголошення та просвітницькі й розважальні матеріали.

Кожен допис переглядає близько 5 тисяч користувачів. Найцікавіші дописи мають понад 10 тисяч переглядів. У дискусіях на сторінках видання беруть участь десятки осіб.

Заснували проєкт Сергій Лавський та Віктор Захарченко. Матеріали готують Світлана Чичкан, Іван Крук та декілька позаштатних дописувачів.

Редакція незалежна від органів влади, політичних та бізнесових груп. Видання існує за рахунок внесків засновників та надання платних рекламних послуг.

Доступ до матеріалів видання ми надаємо переважно безкоштовно. Але якщо ви хочете допомогти розвитку “Менщини”, оплатіть наші інформаційні послуги (оплата інформаційних послуг – це офіційний спосіб підтримати редакцію фінансово).

Якщо маєте питання, зателефонуйте за номером
+380631842077.


0 Comments