Якщо бюджет Менської громади покриє збитки автостанції, її не закриють, можливо. ВІДЕО


Нещодавно жителі Менщини дізналися, що власники Менської автостанції планують її закрити 15-го травня, працівників вже попередили про звільнення (детальніше https://goo.gl/WV67T4 ). Щоб придумати, як зберегти автостанцію, депутати міськради запросили на пленарне засідання сесії, яке відбулося 27 березня, першого заступника директора “Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій 17499” Василя Солохненка.

Василь Олександрович розповів, що за 2017 рік збитки Менської автостанції склали 277 тисяч гривень, видатки – 474 тисячі гривень, в основному кошти йдуть на виплату заробітної плати працівникам (наразі на Менській автостанції працює 7 чоловік). Однією з причин цього є те, що люди не хочуть купувати білети в касі. Він запропонував депутатам покривати збитки з бюджету громади, щоб зберегти автостанцію. Депутати відповіли, що готові піти на це, але тільки якщо автостанція оптимізує свої доходи та видатки.

Також від депутатів звучали пропозиції створити свою автостанцію (комунальне підприємство міськради).

У результаті обговорення вирішили створити Робочу групу, яка має розробити план заходів зі збереження автостанції.

Обговорення цього питання можна переглянути на відео Сергія Трегубенка

Відповідно до держреєстру юридичних осіб, власником публічного акціонерного товариства “Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499” є чернігівець Павло Шуман.


0 Comments