Які можливості зможе дати Покровському культурно-інформаційна платформа?


У вересні стартував проєкт Покровської ініціативної групи “Культурно-інформаційна платформа “КульБАБА”. Проєкт отримав підтримку в конкурсі “Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад” в рамках програми Програма DOBRE.

Головним завданням проєкту є популяризація інструментів участі громадян у місцевому самоврядуванні.

За інформацією старости Покровського округу Альони Труби:

“У центральній частині Покровського розташований парк, де є лавки та дитячий майданчик для дітей молодшого шкільного віку, але на цей час – це єдине місце, де проводять свій час люди різного віку. У ході реалізації проєкту “Культурно-інформаційна платформа “КульБАБА” буде створено відповідні умови для згуртування жителів села: створена зона для кінопоказів та презентацій, облаштована зона для групових зустрічей та творчих майстерень, спортивна зона для проведення змагань та різних активностей, упорядкована сцена для виступів.

“КульБАБА” — це можливість для різних спільнот/низових ініціатив/стартапів колективно працювати над проєктами та презентувати свої ідеї. Проєкт дасть змогу подолати стереотип непорозуміння поколінь та об’єднати їх спільними інтересами та залученням до вирішенням проблем села.

Проєкт вирішує проблеми відтоку громадян за межі сільської громади і країни шляхом створення кращих умов для самореалізації.

Для більш детальної інформації звертайтеся до керівника проєкту Труби Альони Володимирівни, тел. 4-35-94″.

Детальніше про платформу “КульБАБА” можна почитати за посиланням: https://bit.ly/3nvGX2W


0 Comments