Які дороги ремонтуватимуть у 2019 році?
Про те, які дороги планують ремонтувати у 2019 році та за які кошти, “Менщина” дізнавалася у міського голови Геннадія Примакова.


Геннадій Примаков: “Зараз на рахунку у нас є кошти соціально-економічного розвитку, які ми отримали в кінці минулого року і не встигли використати, оскільки були несприятливі погодні умови. Це 426 тис. грн. на вулицю Нове Життя – найдовшу вулицю у Мені.


За рахунок коштів Дорожнього фонду, за домовленістю з губернатором Олександром Мисником та іншими зацікавленими особами, буде відремонтовано 0,5 кілометра вулиці Вокзальної. У проекті також передбачено тротуар з однієї сторони дороги та схил під одну сторону для стоку води.


Також за кошти Дорожнього фонду будуть ремонтуватися вулиці Гагаріна, Незалежності та Дачна.


Вулицю 1 Травня, на жаль, відремонтувати поки не виходить. Наразі такого дозволу не надає прокуратура, яка проводить на цій вулиці експертизу з кримінальної справи. Хоча ми неодноразово ініціювали ремонт і зверталися до прокуратури з цього приводу.


У програму соціально-економічного розвитку на 2019 рік ми також включили всі дороги, які вказали старости населених пунктів Менської ОТГ.


Також за домовленістю з обласним керівництвом буде відремонтовано кільцеву дорогу по селам від 50-го кілометру, там, де проходить шкільний автобус. Планується проведення поточного середнього ямкового ремонту (ремонт дороги великими латками. На такий вид послуг надається гарантія 3 роки).


Від ямкового ремонту по місту ми вирішили взагалі відмовитися. Ми проводимо ремонт доріг велики латками. Ямковий ремонт – гроші в нікуди.


Так як після зими у весняний період дороги мають жахливий стан, я підписав розпорядження про обмеження руху великого транспорту, зараз це розпорядження узгоджується з поліцією.


Зараз архітектор розробляє проекти на аварійні ділянки доріг по місту. Першочергово будемо виділяти кошти на якнайшвидше усунення таких ділянок на центральних дорогах. Все інше будемо робити великими латками, щоб потім до них не повертатися”.


0 Comments