Як писати проекти на громадський бюджет, ділилися корюківчани
1 березня у приміщенні міського Будинку культури відбулася інформативна зустріч з головою молодіжної громадської організації “Альтернатива” з міста Корюківка Володимиром Онищуком на тему написання проектів на досвіді Корюківської ОТГ.


На реалізацію громадських проектів у Менській ОТГ передбачено 500 тис. грн. Прийом заявок на участь розпочнеться з 15 березня.


Що потрібно для написання проекту?


Участь у написанні проектів на громадський бюджет можуть брати громадяни, віком від 14 років, зареєстровані на території громади. Для подання проекту потрібно заповнити проектну заявку згідно визначеної форми та вимог, а також зібрати 15 підписів від людей, які підтримують ваш проект. Потім пройти обговорення проекту у міській раді з фахівцями і у разі потреби доопрацювати його. Після обговорень потрібно провести промоційну кампанію та взяти участь у голосуванні за проекти (кожен житель громади має 2 голоси). Якщо проект підтримає більшість, слідкувати за виконанням.


Вимоги до проектів
Проект має не суперечити чинному законодавству України.

Проект має відповідати стратегічним приоритетам і цілям розвитку громади.

Об’єкт, який створений за реалізацією проекту має бути загальнодоступним для всіх мешканців громади.

Проект може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності, наприклад, вулиця, парк, місця проведення масових заходів тощо.

Проект повинен бути спрямованим на поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду селища та сіл громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста та сіл громади.

Проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.


Детальніше у презентації на прикладі Корюківської ОТГ – goo.gl/WMH8yZ


0 Comments