Як проголосувати переселенцям з Криму та зони АТО в Мені


Всі переселенці з Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та зони АТО, які тимчасово знаходяться на території Менщини, зможуть проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня.

7NdJ7XJJFl8

Щоб проголосувати потрібно звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем тимчасового проживання (перебування) не пізніше, ніж за 5 днів до дня голосування (20 жовтня включно).

По Менському району такий органом є відділення ведення ДРВ апарату Менської райдержадміністрації.

Прийти до установи необхідно особисто із паспортом.

Тепер зупинимося детальніше на процедурі проходження реєстрації для голосування.

Якщо виборець присутній у Реєстрі і в паспорті виборця є відмітка про місце реєстрації, то виборці, зареєстровані в АР Крим та місті Севастополь, повинні надати заяву про тимчасову зміну місця голосування, пред‘явити паспорт.

Виборці, зареєстровані в зоні АТО повинні надати заяву про тимчасову зміну місця голосування;

пред‘явити паспорт;

копії документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця (наприклад: довідка з ЖЕКу, в якій йдеться про те, що людина тимчасово проживає або перебуває за певною адресою, довідка з соціальної служби, де зареєстрована особа, довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій та інше), оригінали документів потрібно пред’явити.

Якщо виборець присутній у Реєстрі, але в паспорті виборця є відмітка про зняття з реєстрації, то виборці з АР Крим та міста Севастополь повинні подати заяву про визначення виборчої адреси;

копії паспорта та документів, які дають змогу визначити виборцю виборчу адресу (оригінали пред‘явити).

Виборці із зони АТО подають заяву про визначення виборчої адреси;

копію паспорта (оригінал пред‘явити);

документи, які дають змогу органу ведення Реєстру визначити такому виборцю виборчу адресу (для визначення виборчої адреси виборець може звернутися до центру, що веде облік бездомних осіб (довідка про реєстрацію), або безпосередньо до органу ведення Реєстру за місцем свого перебування, надавши необхідні документи (наприклад: документ, що підтверджує право власності на житло, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину; договір найму житла, письмову згоду власника житла та інше).

Якщо виборець відсутній у Державному реєстрі виборців, то вихідцями з АР Крим та міста Севастополь надається: заява про включення до Державного реєстру виборців;

копії паспорта та документів, які дають змогу визначити виборцю виборчу адресу (оригінали пред‘являти).

Прийти на дільницю в день голосування 26 жовтня 2014 року та проголосувати (при собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення про тимчасову зміну місця голосування).

Відділення ведення ДРВ апартау Менської райдержадміністрації: вул. Червона Площа, 6, м. Мена, Менський район, Чернігівська область. Телефон: (04644) 2-12-14

Взяти учать у голосуванні можна по всій Чернігівській області, де тимчасово перебувають переселенці.

Відділи ведення Реєстру знаходяться в приміщеннях районних державних адміністрацій та Ніжинській і Прилуцькій міських радах.

Органи ведення Державного реєстру виборців Чернігівської області з переліком адрес та контактними телефонами додаються в табличці.

Безымянный


0 Comments