Як міська влада боролася з наслідками весняного «апокаліпсису»?


Снігу стоп. Понеділок, 25 березня. Територія біля АЗС «Нефіда»
Снігу стоп. Понеділок, 25 березня. Територія біля АЗС «Нефіда»

Аномальні погодні умови призвели до того, що за п’ятницю, суботу і неділю на Менщині випала майже місячна норма опадів. Висота снігового покриву становила 35-40 сантиметрів. Сніжні кучугури швидко заполонили дороги міста.

Планували до середи

– У суботу почали сніг прибирати, працювали і у неділю, думаю, що до середи справимося повністю, – розповідав міський голова Федір Фесюн у вівторок. – Спочатку чистили центральні вулиці, пізніше – другорядні. Через це надійшло декілька нарікань від жителів міста, де сніг ще лежить. Розчистимо всюди, можна не хвилюватися.

Вісім тракторів зламали п’ять лопат

– Всього було задіяно вісім одиниць техніки – це трактори і з комунальних підприємств, і автодорівські, і «колгоспні». За весь час очистки міста від снігу зламали п’ять тракторних лопат. Таке траплялося через те, що снігу випало дуже багато і трактористу важко передбачити, де на дорозі у кучугурі снігу буде бордюр чи ще якась перешкода.

Снігу нападало на тридцять тисяч

– Рахунки остаточні нам ще не виставляли, але думаю буде близько тридцяти тисяч. Проблема в тому, що ці гроші доведеться платити зі статті бюджету, яка включає в себе також і ремонт доріг. Сподіваюся, що у цьому році грошей на ремонт менських доріг добавлять і ми зможемо привести їх у задовільний стан.


7 Comments

  1. Сьогодні вже четвер. Агов, меняни, чи є в місті нечищені вулиці?

  2. Дякую за фото. А у минулих роках до вас заїжджали чистити?

  3. Так. Але тільки після дзвінка до міськради, або якщо вийдеш на вулицю Жукова, якщо звісно почуєш гуркіт трактора, і особисто, за певну кількість “дякую”, попросиш його особисто прогребти.

  4. отже “справитися повністю” до середи міськрада не змогла. також на деяких ділянках доріг (вул.. Червоноармійська, Жовтнева) тротуари почищені лише з однієї сторони. станом на ранок п’ятниці.