Як менські чоловіки захищають себе та свою родину. Опитування


1329901990_23lyutogo

23 лютого – День захисника Вітчизни. Напередодні цього свята “Менщина” вирішила запитати у менських представників сильної статі про те, як вони справляються з роллю захисника.


Сергій Таратухін, директор ДЮСШ (1)

Сергій Таратухін – директор ДЮСШ:

– Мужність – це невід’ємна частина характеру чоловіка, яка проявляється в моральній стійкості та хоробрості у небезпечній ситуації, здатності боротися для досягнення благородної мети, захищати правду та справедливість. У критичній ситуації я раджу завжди зберігати спокій, адекватно мислити, завжди залишатися людиною, не звіріти та не переходити межу.

Павлюк

Віктор Павлюк – військовий комісар району:

– Якщо голови на плечах немає, то і танк не допоможе. Сама головна зброя чоловіка – це його розум. У будь-якому випадку треба намагатися вирішувати питання не фізичною силою, а силою переконання. Насилля слід використовувати лише у крайніх випадках. Зброю краще не тримати зовсім, щоб не провокувати ні себе, ні нападника.

Олександр Салюк, працівник Агроресурсу

Олександр Салюк – працівник «Агроресурсу»:

– 23 лютого це моє свято, адже я був у армії, служив у Казахстані та Узбекістані зв’язківцем. Там, коли відстрелювався від душманів, навчився себе захищати. Думаю, що якщо виникне ситуація, де потрібно буде за себе чи за сім’ю постояти – придумаю, що робити. А взагалі, у мене жінка така, що ще треба розібратися, хто кого захищати буде.

Олексій Комом, командир відділення ДПРЧ

Олексій Комов – командир відділення пожежно-рятувальної частини:

– Зброї не маю, але для захисту своєї родини готовий на все. Справжній чоловік дасть відпір любому нападнику. Одного разу п’яний чоловік з бензопилою почав задиратися – отримав по морді й пішов додому. Я служив у Дніпропетровській області, навчився битися, стріляти, воювати. Маю гарну підготовку для того, щоб захистити себе і свою родину.

Олександр Хрущ, керівник спортивного клубу Джинс

Олександр Хрущ – керівник спортивного клубу «Джинс»:

– Я активно займаюся спортом – це дає сил завжди бути у формі. Спорт дає повагу оточуючих, авторитет, тому бажаючих отримати проблем на свою голову нема. У студентські часи були випадки, коли я втручався, щоб захистити слабших. Згодом, у армії, хоч я і був солдатом молодшого призову, захищав своїх від солдат старшого призову – ті все розуміли і переставали чіплятися до молодших.

Юрій макуха, пожежний

Юрій Макуха – пожежник-рятувальник пожежно-рятувальної частини:

– Я першим ніколи не починаю, не провокую нікого. Я людина по життю не конфліктна, вирішую все словами. У дитинстві бився – додому увесь синій приходив, а як подорослішав – перестав. У армії займався боротьбою, стріляв із автомата, охороняв стратегічне підприємство – для оборони маю гарну підготовку. У критичних випадках буду діяти згідно обставин.


0 Comments