Взують за 300-400 грн. Весняне взуття – менські ціни та мода


«Менщина» дізналася ціни на весняне взуття, яке продається в Мені. Виявилося, що чоловік може взутися в середньому за 300, а жінка за 400 гривень. У розмові з продавцями вони всі в один голос скаржилися на низьку купівельну спроможність населення та високі податки, як сказав один з них: «Такого навіть при Кучмі не було!» Ну що ж, у будь-якому випадку деяким з нас взуття, все ж таки, доведеться купувати.

Тетяна Полосьмак демонструє новинку - батільйони
Тетяна Полосьмак демонструє новинку – батільйони


Ціни трішки вищі, ніж минулого року

У «Комфорті» власник Віталій Сєрик розказав, що чогось особливого цієї весни модницям очікувати не слід – популярними залишаються жіночі черевички, а чоловікам варто мати у своєму гардеробі і туфлі на вихід, і кросівки на всі випадки життя. Усе взуття у «Комфорті» з Дніпропетровська та Харкова. Ціни трішки вищі, ніж минулого року і виглядають так: чоловічі шкіряні туфлі – 290-400 грн, шкіряні кросівки – 290-400 грн; жіночі чобітки і черевички зі шкіри коштуватимуть 450-600 грн. Якщо ж купуватимете зимове взуття, то отримаєте знижку 10%.

У «Комфорті» відвідувачка Олена вибирала зимове чоловіче взуття. На наше здивування відповіла: «Сину восьмикласнику вибираю, думали, що у старих черевиках до весни доходить, а тут такі справи з погодою, що треба купувати ще й зимові. Дивлюся насамперед не на ціну, а на якість».

Батільйони наступають

На Троїцькому ринку в бутіку «Чобіток» продавчиня Тетяна Полосьмак заповзято повідала нам про сучасні модні тенденції у взуттєвому світі.

– Цієї весни у моду входять батільйони (напівчобітки з товстим каблуком і товстою підошвою) і залишаються актуальними черевички та напівчобітки. У моді також кросівки з яскравими кольоровими вставками та шнурками, також модні шузи – кросівки з високим верхом.
Ціни у «Чобітку» такі: все жіноче взуття від 400 до 550 гривень за пару, а чоловічі шкіряні туфлі – 280-360 грн. Шкіряні кросівки, як чоловічі, так і жіночі коштують 300-350 гривень, замшеві – 230-280, а тряпчані – 130-200 гривень. На зимове взуття зроблять знижку близько 100 гривень. Усе взуття в «Чобітку» українське – Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя.

Тільки іноземне

Магазин «Київський» також має весняний асортимент. Все взуття іноземного виробництва – Польща, Турція, Італія. Чоловічі туфлі – від 100 до 450 гривень, жіночі туфлі – 120-450, напівчобітки – 150-350, босоніжки – 180-250 гривень. Також є різні кеди – як чоловічі, так і жіночі, коштують 75 гривень.


0 Comments