Випускники 11-А класу: “Ми впевнені, що під час поїздки отримаємо набагато більше задоволення”


Нещодавно “Менщині” стало відомо, що один із випускних класів Менської гімназії не планує брати участь в урочистому заході вручення атестату про середню освіту, а хоче вирушити у поїздку до Західної України.

Директор Менської гімназії прокоментував ситуацію. Керівництво школи не підтримує те, що учні взагалі не з’являться на урочистому заході вручення атестатів: “Випускники класу не підуть на урочистий випускний, мабуть, вперше за 54 роки існування школи” (детальніше – http://bit.ly/2wXWjlk).

“Менщина” зустрілася з випускниками 11-А Костею Гальосом та Дімою Скибою, щоб дізнатися більше про вручення атестатів, поїздку та причини зміни традиції.

Костя Гальос: “Рішення вирушити класом у подорож на випускний з’явилося у нас само собою, під час спілкування класом у школі.

Поїздку замовили у чернігівської фірми. Нас їде 15-17 чоловік, тому нам надають цілий автобус і маршрут ми зможемо коригувати як нам заманеться.

Впродовж 6 днів ми подорожуватимемо Західною Україною: відвідаємо Львів, Яремче, плануємо підніматися в гори.

Витрати на поїздку значно менші, аніж зібратися на традиційний випускний”.

Дмитро Скиба: “Ми хочемо отримати наші атестати у тісному колі наших вчителів, батьків та друзів. Не думаю, що половині міста цікаво дивитись як нам вручають атестати. Ми зверталися з такою пропозицією до керівництва школи із самого початку.

Наш клас не боїться відстоювати свою точку зору. Ми творчі, відкриті – нам традиційний випускний не подобається. Ми впевнені, що під час поїздки отримаємо набагато більше задоволення.

Нашу ініціативу підтримало багато людей, в тому числі і більшість вчителів нашої школи. Наразі нам запропонували отримати атестати в урочистій обстановці у нашій школі 27 червня о 10:00 ранку”.

Випускники класу пообіцяли надіслати “Менщині” фотозвіт із своєї подорожі.

Фото з архіву класу


0 Comments