“Вибір Менщини 2020”. Фінальне голосування. Відкриття року


Редакція у рамках конкурсу для відзначення активних та цілеспрямованих жителів громади запрошує читачів взяти участь у фінальному голосуванні. Обираємо кращих разом з вами.

У категорії “Відкриття року” ми пропонували читачам подавати жителів громади будь-якого віку, про яких ви раніше не чули, яких не знали, але які відзначилися протягом 2020 року своїми здобутками, вразили вас своїми досягненнями.

Під заміткою будуть 3 коментарі від редакції з іменами кандидатів. Вам необхідно поставити вподобання за того кандидата, який, на вашу думку, заслуговує цього звання. Інші коментарі та вподобання під ними враховуватися не будуть. Голосування проходитиме лише на сторінці “Менщини” у “Фейсбуці” https://www.facebook.com/menshchyna Голосування триватиме добу.

За результатами опитування у соцмережах найбільшу кількість голосів зібрали:

Кандидат 1 – Лідія Мартиненко (за відданість роботі у боротьбі з коронавірусом)
Кандидат 2 – Оксана Горбач (за розкриття таланту у оздобленні стін Будинку культури)
Кандидат 3 – Марина Халус (за відданість роботі)

Просимо вас визначити найбільш гідного нагороди кандидата шляхом голосування. Протягом наступних днів ми будемо проводити збір голосів у всіх соцмережах та інформаційних каналах видання.

Мета конкурсу “Вибір Менщини”

У місії нашого видання прописана підтримка всіх, хто прославляє громаду своїми вчинками.

Надію на світле майбутнє нашої громади нам, членам редакції, дають люди. Ті жителі громади, що власними вчинками, роботою кожного дня, були прикладом для інших. Ми вирішили відзначити своїх земляків в рамках конкурсу «Вибір Менщини».

«Вибір Менщини» – це ваша можливість сказати «Дякую» усім тим, хто, на вашу думку, того заслуговує.

#ВибірМенщини
#менщина


0 Comments