“Вибір Менщини 2020”. Фінальне голосування. Громадський діяч


Редакція у рамках конкурсу для відзначення активних та цілеспрямованих жителів громади запрошує читачів взяти участь у фінальному голосуванні. Обираємо кращих разом з вами.

У категорії “Громадський діяч” ми пропонували читачам подавати жителів громади, що відзначилися протягом 2020 року як активні громадські діячі, що працювали на розвиток громади, стояли на захисті її інтересів.

Під заміткою будуть 4 коментарі від редакції з іменами кандидатів. Вам необхідно поставити вподобання за того кандидата, який, на вашу думку, заслуговує цього звання. Інші коментарі та вподобання під ними враховуватися не будуть. Голосування проходитиме лише на сторінці “Менщини” у “Фейсбуці” https://www.facebook.com/menshchyna Голосування триватиме добу.

За результатами опитування у соцмережах найбільшу кількість голосів зібрали:

Кандидат 1 – Оксана Шаповаленко (за організацію акції на підтримку Менського району)
Кандидат 2 – Олексій Прищепа (за організацію акції на підтримку Менського району)
Кандидат 3 – Каріна Шаповаленко (за організацію акції на підтримку Менського району)
Кандидат 4 – Сергій Трегубенко (за висвітлення суспільно-важливих подій Менщини)

Просимо вас визначити найбільш гідного нагороди кандидата шляхом голосування. Протягом наступних днів ми будемо проводити збір голосів у всіх соцмережах та інформаційних каналах видання.

Мета конкурсу “Вибір Менщини”

У місії нашого видання прописана підтримка всіх, хто прославляє громаду своїми вчинками.

Надію на світле майбутнє нашої громади нам, членам редакції, дають люди. Ті жителі громади, що власними вчинками, роботою кожного дня, були прикладом для інших. Ми вирішили відзначити своїх земляків в рамках конкурсу «Вибір Менщини».

«Вибір Менщини» – це ваша можливість сказати «Дякую» усім тим, хто, на вашу думку, того заслуговує.

#ВибірМенщини
#менщина


0 Comments