Володимир Чорний: “Менським картингістам є де тренуватися, але місця мало”


Нещодавно у фейсбук-групі “Спортивна Сосниця” була опублікована замітка, в якій говорилося, що менські картингісти попросилися тренуватися на сосницькому стадіоні:

“Сьогодні до нас на стадіон напросились юні картингісти з Мени. Їм ніде тренуватись в своєму місті, ми раді надати місце і територію для тренувань. Ось і господар стадіону І. Міщенко попробував прокататись, каже, зразу зрозумів де “почки”. Ласкаво просимо юні меняки!” (детальніше https://goo.gl/ayauJV)

“Менщина” попросила директора Менської станції юних техніків та керівника гуртка “Картинг” Володимира Чорного розповіси, чи дійсно менським картингістам ніде тренуватися:

“Для мене це була повна несподіванка. Передзвонив батькам картингістів. Виявилося, що вони з особистим картингом просто поїхали в Сосницю потренуватися. Команда не виїжджала.

У нас майданчик для тренування є. Хоча й маленький. Ми б хотіли більше місця. Колись, ще при Союзі, планували заасфальтувати спеціальну ділянку для тренувань, та не зробили цього. Тож у повному обсязі тренуватися ми не можемо. Дуже хотілося б, щоб нам допомогли з асфальтуванням майданчика. Ділянка невелика – 50 на 30 метрів.

Картингів у нас 10. Бажаючих тренуватися – 27 хлопців. Раніше й дівчата були, зараз нема. Та з наступного навчального року плануємо набрати й дівчат, бажаючі є”.


0 Comments