Василь Косовець: “До Мени приїдуть кращі діджеї Чернігова”


Автор: Дмитрий Назаренко

У суботу, 9 березня, у районному Будинку культури відбудется вечірка за участю діджеїв з Чернігова. За словами організаторів, вони привезуть у Мену цілий мікроавтобус спецефектів і звуку.

Мена паті

Після появи у місті афіш “Мена паті” людям стало цікаво, що це буде за вечірка і чого від неї очікувати. Я зв’язався з Василем Косовцем – організатором даного заходу і ось що він мені розповів:

– Настала ваша черга. Ми їздимо по різним райцентрам Чернігівської області і даруємо людям свято. Влаштовуємо дискотеки в Новгород-Сіверському, Славутичі, Чернігові. Тепер вирішили заїхати до Мени.

Влітку в Чернігові ми організували наймасштабніший опен еір «Слобода». Робимо тематичні вечірки. Запрошуємо брейкдансерів, бітбоксерів. Насичуємо свято найкращими спецефектами: мильні бульбашки розміром з людину і тому подібне. Так і до Мени веземо цілий мікроавтобус спецефектів та звуку. Постараємось зробити так, щоб люди буди у захваті.

Якщо нам вдасться зібрати в Мені принаймні 100 чоловік, то будемо приїжджати щомісяця і привозити з собою різні розважальні програми.

Отож 9 березня о 19 годині запрошуємо всіх на «Мена паті», обіцяємо гарний настрій під музику найкращих діджеїв Чернігова.

Від редакці: Нагадуємо, що можна отримати у подарунок від “Менщини” квиток на дискотеку взявши участь у конкурсі. Умови тут – vk.com/wall-30736727_219

Детальніше про “Мена Party” тут – vk.com/mena_party та vk.com/id202243680


0 Comments