Учасники бойових дій не оздоровили дітей в “Остречі”
У проекті рішення Менської міської ради дев’ятої сесії сьомого скликання від 30 грудня 2017 року було вирішено затвердити міську Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, сімей загиблих учасників антитерористичної операції.


У додатку до рішення зазначалося, що діти учасників бойових дій мають можливість пройти оздоровлення на базі санаторію “Остреч”. Путівки до закладу оздоровлення та відпочинку надаються на 50% за рахунок коштів місцевого бюджету та з частковою оплатою у розмірі 50 % вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків.


Ми направили запит до міськради, де цікавилися, чи були виділені кошти на оздоровлення дітей учасників бойових дій, яка сума була виділена на оздоровлення цих дітей, скільки дітей учасників бойових дій були оздоровлені згідної цієї Програми у 2018 році та чому в Додатку про оздоровлення дітей учасників бойових дій йдеться про оздоровлення лише в санаторії “Остреч”?


Відповідь надаємо:” У бюджеті Менської міської ради були передбачені кошти на оздоровлення дітей учасників бойових дій, проте протягом 2018 року звернень від батьків учасників АТО на оздоровлення дітей не надходило і кошти з бюджету не виділялись.  


У додатку до міської програми про оздоровлення дітей учасників бойових дій був обраний санаторій «Остреч» тому, що він знаходиться на території Менської об’єднаної територіальної громади і всі податки відповідно зараховуються до бюджету громади”.


0 Comments