У тендері на реновацію менського дитсадка “Сонечко” новий старий переможець


22 жовтня відділ освіти Менської міської ради заключив договір на “Енергоефективну реновацію дошкільного навчального закладу “Сонечко” у місті Мена”. Вартість робіт складає 6 мільйонів 407 тисяч 995 гривень 5 копійок. Виконавець робіт – ТОВ “Проектно-будівельний “Альянс”” (посилання на тендер –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-08-15-000716-a)

Станом на 4 серпня у торгах приймали участь 3 підприємства: ТОВ “Проектно-будівельний “Альянс”” (6 млн. 407 тис. 995 грн. 5 коп.), ТОВ “Малак Т” (6 млн. 895 тис. грн.) та ТОВ “ТБК Вікторія” (6 млн. 905 тис. 992 грн. 16 коп.).

6 серпня на сайті державних закупівель ProZorro з’явилася інформація, про те, що відділ освіти має намір заключити договір з ТОВ “Малак Т” (запропонована вартість послуг – 6 мільйонів 895 тисяч гривень), а пропозиція ТОВ “Проектно-будівельний “Альянс”” відхилена як така, що не відповідає умовам документації.

16 вересня ТОВ “Проектно-будівельний “Альянс”” подав скаргу на відділ освіти про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

3 жовтня рішенням Постійно діючої адміністративної колегії антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель відділ освіти Менської міської ради зобов’язали скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ “Проектно-будівельний “Альянс”” та рішення про визнання ТОВ “Малак Т” переможцем тендерних закупівель.

Нагадаємо, що 21 травня члени обласної комісії з відбору проектів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, відібрали проект “Енергоефективна реновація дошкільного навчального закладу “Сонечко” (капітальний ремонт) у місті Мена” (детальніше https://goo.gl/em33fJ ).

11 липня розпорядженням Кабінету Міністрів України було виділено кошти на цей проект.
Загальна вартість проекту становить 7 мільйонів 792 тисячі 999 грн., у тому числі з державного бюджету 6 мільйонів 234 тисячі 399 грн. та з місцевого бюджету 1 мільйон 558 тисяч 6 грн. (що становить 20% від вартості проекту) (детальніше – https://goo.gl/N9HDc1).


0 Comments