У Сновську зібрали 255 тисяч гривень для боротьби з коронавірусом. У Сосниці розпочали збирати кошти на апарат штучної вентиляції легенів


Керівництво Центральної районної лікарні у Сновську звернулося по допомогу до мешканців громади.

Медики озвучили прохання надати благодійну допомогу на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, медикаментів та медичної апаратури, щоб запобігти поширенню коронавірусу і покращити надання медичної допомоги жителям громади.

За кілька днів на благодійний рахунок Сновської районної лікарні надійшло близько 255 тисяч гривень. Кошти перераховують як приватні підприємства, так і небайдужі громадяни, а також колективи бюджетних установ. Свій одноденний заробіток вирішив перерахувати на потреби лікарні і колектив Сновської міської ради. Окрім того, з місцевого бюджету Сновської ОТГ було виділено 60 тисяч гривень.

У Сосниці оголошено благодійний збір коштів для придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для Сосницької районної лікарні. Про це на власній сторінці у Фейсбук написав Андрій Портний, голова Сосницької ОТГ. “Вартість обладнання – від 340-430 тис.грн,” – зазначає він.

Джерело: Офіс Реформ при Чернігівському РВ АМУ

На фото: апарат штучної вентиляції легенів


0 Comments